| Tip | Portabilni eksterni SSD |
|---|---|
| Kapacitet diska | 4TB |
| Povezivost | USB 3.2 Gen 2 |
| Interfejs diska | NVMe |
| Brzina prenosa podataka | 1000 M, Do 1050 MB/s čitanje |
| Format | Prenosivi kompaktan |
| Serija | T7 Shield |
| Otpornost na udarce | do 3m pada, IP65 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Guma / Metal |
| Dimenzije | 59 × 88 × 13 mm |
| Masa | 98 g |
| Napajanje | USB |
| Softver | Samsung Portable SSD Softwar |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Povezani proizvodi
-
Eksterni SSD
SSD KINGSTON XS1000 1000GB/eksterni/USB 3.2/crna SXS1000/100...
9.676 RSD Dodaj u korpu






