| Sistem | 7.1 |
|---|---|
| Prečnik zvučnika: | 50mm |
| Frekventni odziv: | 12Hz – 28kHz |
| Osetljivost | 100 dB |
| Impedansa | 32 Ω |
| Pozicija mikrofona: | Na ručici |
| Frekventni odziv mikrofona: | 100Hz – 10kHz |
| Osetljivost mikrofona: | -42 dB ± 3 dB |
| Kontrole na kablu: | Da |
| Kontrole: | Podesite glasnoću i isključite mikrofon |
| Dužina kabla | 1.3 m |
| Masa | 240 g |
| Boja | Crna |
| Garancija | 24 meseca |
Povezani proizvodi
-
Eksterni HDD
SEAGATE Expansion desktop 8TB 3.5 inča eksterni hard disk ST...
17.111 RSD Dodaj u korpu -
Eksterni HDD
SEAGATE Expansion Portable 5TB 2.5 inča eksterni hard disk S...
14.156 RSD Dodaj u korpu -
Eksterni HDD
SEAGATE Expansion Portable 1TB 2.5 inča eksterni hard disk S...
5.783 RSD Dodaj u korpu -
Eksterni HDD
WD Elements Portable 6TB 2.5 inča eksterni hard disk WDBHJS0...
17.241 RSD Dodaj u korpu






