| Model | KF556C36BBEK2-16 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Serija | Fury Beast Black |
| Tip | RAM memorija |
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet | 16GB |
| Pakovanje | 2 modula |
| Broj pinova | 288-pin |
| Format | DIMM |
| Radni takt | 5600MHz |
| Latencija | CL36 |
| Timing | 36-38-38 |
| Napon | 1.25V |
| ECC | Non-ECC |
| Buffered | Unbuffered |
| Podržani profili | AMD EXPO, Intel XMP 3.0 |
| Hladnjak | Da |
| RGB | Ne |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | 24-36 meseci |
Komponente, RAM Memorije
KINGSTON DIMM DDR5 16GB (2x8GB kit) 5600MT/s KF556C36BBEK2-16 Fury Beast Expo
25.836 RSD
Kategorije: Komponente, RAM Memorije
Brend: DDR5KINGSTON273






