| Model | Kingston DDR5 32GB 6400MT/s |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Serija | ValueRAM |
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet | 32 GB |
| Broj modula | 1 |
| Brzina (MT/s) | 6400 MT/s |
| Efektivni takt (MHz) | 6400 MHz |
| CAS latencija (CL) | 52 |
| Primarni tajming | 52-52-52 |
| Napon | 1.30 V |
| AMD EXPO profil | Ne |
| Intel XMP | Ne |
| SPD brzina | 4800 MT/s |
| SPD napon | 1.10 V |
| Format modula | UDIMM |
| Broj pinova | 288 |
| Unbuffered | Da |
| Registered (RDIMM) | Ne |
| ECC | Ne |
| Rank | 2R |
| Organizacija čipova | x8 |
| Hladnjak | Ne |
| RGB osvětljenje | Ne |
| Boja | Zelena PCB |
| Radna temperatura | 0–85 °C |
| Kompatibilnost platforme | AMD AM5 / Intel DDR5 |
| Namena | Desktop |
| Garancija | 24–36 meseci |





