| Model | Kingston DDR5 16GB 6000MT/s |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Serija | FURY Beast White RGB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet | 16 GB |
| Konfiguracija | 1×16 GB |
| Radni takt | 6000 MT/s |
| Latencija | CL36 |
| Podržani profili | Intel XMP 3.0 |
| Radni napon | 1.35 V |
| Tip modula | UDIMM |
| ECC podrška | Ne |
| Registered | Ne |
| Boja | Bela |
| RGB osvětljenje | Da |
| Hladnjak | aluminijumski sa RGB dif, Da |
| Visina modula | 42.2 mm |
| Kompatibilnost | Intel DDR5 platforme |
| Format pakovanja | Retail |
| Broj pinova | 288-pin |
| Rank | 1R |
| Organizacija čipa | x8 |
| Tip čipa | DRAM |
| Profil performansi | Gaming |
| Namena | Desktop računar |
| Podrška za overklok | Da |
| Radna temperatura | 0–85 °C |
| Proizvodni proces | 10 nm klasa |
| Zemlja proizvodnje | Vijetnam/Tajvan |
| Garancija | 24–36 meseci |
Komponente, RAM Memorije
Kingston DDR5 16GB 6000MT/s KF560C36BWE2A-16 White RGB
31.450 RSD
Kategorije: Komponente, RAM Memorije
Brend: DDR5KINGSTON239






