| Model | Kingston D4 8GB 3200M KVR32N |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Serija | ValueRAM |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet | 8 GB |
| Konfiguracija | 1×8 GB |
| Radni takt | 3200 MHz |
| Latencija | CL22 |
| Podržani profili | JEDEC |
| Radni napon | 1.2 V |
| Tip modula | UDIMM |
| ECC podrška | Ne |
| Registered | Ne |
| Boja | Zelena/Crna PCB |
| RGB osvětljenje | Ne |
| Hladnjak | Ne |
| Visina modula | 31.25 mm |
| Kompatibilnost | DDR4 desktop platforme |
| Format pakovanja | Bulk |
| Broj pinova | 288-pin |
| Rank | 1R |
| Organizacija čipa | x8 |
| Tip čipa | DRAM |
| Profil performansi | Standardni |
| Namena | Desktop računar |
| Podrška za overklok | Ne |
| Radna temperatura | 0–85 °C |
| Proizvodni proces | 20 nm klasa |
| Zemlja proizvodnje | Vijetnam/Tajvan |
| Garancija | 24–36 meseci |
Komponente, RAM Memorije
Kingston D4 8GB 3200M KVR32N22S8/8
7.990 RSD
Kategorije: Komponente, RAM Memorije
Brend: DDR4KINGSTON0001






