| Sistem | Stereo |
|---|---|
| Povezivost | Žični |
| Priključci | 3.5mm audio, USB-C priključa |
| Podržane tehnologije | Armoury Crate, Aura Sync RGB |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici |
| Ostalo | 15 minuta punjenja pruža i d |
| Frekventni opseg | 100Hz – 10kHz |
| Osetljivost | -40dB |
| Autonomija | Do 110 sati (wireless, RGB o |
| Dužina kabla | 1.5m (USB tip C), 2m |
| Boja | Crna |
| Masa | 318g |
| Pakovanje | Jastučići za uši |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| EAN | 8.72104E+12 |
Povezani proizvodi
-
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler Kyson USB 3.2 flash DTKN/256GB s...
2.350 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 64GB DataTraveler Kyson USB 3.2 flash DTKN/64GB siv...
885 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 128GB DataTraveler SE9 G3 USB 3.0 flash DTSE9G3/128...
1.360 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 64GB DataTraveler Exodia M USB 3.2 Gen1 DTXM/64GB
470 RSD Dodaj u korpu






