| EAN | 1.96188E+11 |
|---|---|
| Povezivost miša | Žični |
| Interfejs miša | USB |
| Tip senzora miša | Pixart PAW 3335 |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u 4 nivoa |
| Rezolucija | 16.000 dpi |
| Dodatni tasteri | 6 tastera |
| Odziv | 1.000Hz |
| Ubrzanje | 40G (maksimalno) |
| Gaming | Da |
| Podržane tehnologije | HyperX, Per-LED RGB lighting |
| Napomena | Interna memorija za čuvanje |
| Dimenzije | 124.2mm x 66.8mm x 38.2mm |
| Masa | 59g, 80g(sa kablom) |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Boja | Belo-roze |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Povezani proizvodi
-
Periferijski Uređaji
KINGSTON 64GB DataTraveler MicroDuo 3C USB 3.2 flash DTDUO3C...
1.140 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 128GB DataTraveler Kyson USB 3.2 flash DTKN/128GB s...
1.420 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler Micro USB 3.2 flash DTMC3G2/256G...
2.550 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler SE9 G3 USB 3.0 flash DTSE9G3/256...
985 RSD Dodaj u korpu






