| EAN | 1.96786E+11 |
|---|---|
| Povezivost miša | Žični |
| Tip senzora miša | HyperX 26K |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u 4 nivoa |
| Rezolucija | 26.000 dpi |
| Dodatni tasteri | 3 programabilna tastera |
| Odziv | 8.000Hz |
| Ubrzanje | 50G (maksimalno) |
| Gaming | Da |
| Dodatne funkcije | Pozadinsko osvetljenje |
| Frame rate | 650ips |
| Napomena | Interna memorija za čuvanje |
| Dimenzije | 124.3mm x 66.8mm x 38.2mm |
| Masa | 53g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Boja | Bela |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Povezani proizvodi
-
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler Micro USB 3.2 flash DTMC3G2/256G...
2.550 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 64GB DataTraveler Micro USB 3.2 flash DTMC3G2/64GB ...
1.070 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler Kyson USB 3.2 flash DTKN/256GB s...
2.350 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler Max USB 3.2 flash DTMAX/256GB
3.750 RSD Dodaj u korpu






