| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
|---|---|
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Unutrašnjost uha |
| Namena | Gaming |
| Impedansa | 16Ω |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.2 |
| Upravljanje | Kontrola na dodir |
| Dodatne funkcije | Ambient Sound Mode |
| Ostalo | Brzo, IPX4 otpornost na vodu |
| Osetljivost | -12.5dB |
| Podržane tehnologije | Omnidirectional |
| Autonomija | Do 35 sati (sa kućištem) |
| Tip | Punjiva baterija |
| Dužina kabla | 0.3m kabl za punjenje |
| Boja | Crna |
| Masa | 8.54g (slušalica) |
| Pakovanje | Silikonski jastučići za uši |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| EAN | 8.72104E+12 |
Periferijski Uređaji, Slušalice i Mikrofoni
HYPERX HyperX Cirro Buds Pro Wireless crne slušalice
7.803 RSD
Povezani proizvodi
-
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler Exodia Onyx USB 3.2 Gen1 DTXON/2...
1.810 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 128GB DataTraveler Exodia M USB3.2 Gen1 DTXM/128GB
785 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler Micro USB 3.2 flash DTMC3G2/256G...
2.550 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler Exodia USB 3.2 Gen1 DTX/256GB
1.830 RSD Dodaj u korpu






