| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
|---|---|
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | Stereo |
| Namena | Gaming |
| Osetljivost | 85dB |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Tip povezivosti slušalica | Žične |
| Konekcija slušalica | 1x 3.5mm audio |
| Priključci | 3.5mm audio |
| Dodatne funkcije | Kompatibilnost sa više platf |
| Ostalo | Mikrofon se isključuje pomer |
| Boja | Graphite |
| Masa | 176g |
| Pakovanje | 3.5mm audio, USB kabl tip C |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| EAN | 8.72104E+12 |
Periferijski Uređaji, Slušalice i Mikrofoni
HYPERX Cloud Mini Lavender Gaming slušalice sa mikrofonom
4.012 RSD
Povezani proizvodi
-
Eksterni HDD
WD Elements Portable 4TB 2.5 inča eksterni hard disk WDBU6Y0...
12.194 RSD Dodaj u korpu -
Eksterni HDD
SEAGATE Expansion Portable 5TB 2.5 inča eksterni hard disk S...
14.156 RSD Dodaj u korpu -
Eksterni HDD
WD Elements Portable 6TB 2.5 inča eksterni hard disk WDBHJS0...
17.241 RSD Dodaj u korpu -
Eksterni HDD
WD Elements Portable 5TB 2.5 inča eksterni hard disk WDBU6Y0...
13.028 RSD Dodaj u korpu






