| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
|---|---|
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | Stereo |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 20Hz – 20kHz |
| Impedansa | 94Ω |
| Dimenzije drajvera | 30mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Materijal drajvera | Neodijum |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične, Žične |
| Konekcija slušalica | 1x 3.5mm audio (s, Bluetooth |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | 3.5mm audio, USB-C priključa |
| Ostalo | Kompatibilnost: PC / PS4 / P |
| Osetljivost | -40.5dBV |
| Podržane tehnologije | Omnidirectional |
| Autonomija | Do 25h, Vreme punjenja do2 s |
| Boja | Crna |
| Masa | 132g |
| Pakovanje | USB kabl tip C za punjenje |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| EAN | 8.72104E+12 |
Periferijski Uređaji, Slušalice i Mikrofoni
HYPERX Cloud Mini Black Wireless Gaming slušalice sa mikrofonom
6.783 RSD
Povezani proizvodi
-
Periferijski Uređaji
KINGSTON 64GB DataTraveler Exodia M USB 3.2 Gen1 DTXM/64GB
470 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 128GB DataTraveler Exodia USB 3.2 Gen1 DTX/128GB
815 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler Exodia M USB 3.2 Gen1 DTXM/256GB
1.790 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 128GB DataTraveler 80 M USB-C 3.2 flash DT80M/128GB
1.220 RSD Dodaj u korpu






