| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
|---|---|
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | Stereo |
| Namena | Gaming |
| Osetljivost | 85dB |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Tip povezivosti slušalica | Žične |
| Konekcija slušalica | 1x 3.5mm audio |
| Priključci | 3.5mm audio |
| Dodatne funkcije | Kompatibilnost sa više platf |
| Ostalo | Podesivi rotirajući jastučić |
| Boja | Graphite |
| Masa | 176g |
| Pakovanje | 3.5mm audio, USB kabl tip C |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| EAN | 8.72104E+12 |
Periferijski Uređaji, Slušalice i Mikrofoni
HYPERX Cloud Mini Black Gaming slušalice sa mikrofonom
4.065 RSD
Povezani proizvodi
-
Periferijski Uređaji
KINGSTON 64GB DataTraveler SE9 G3 USB 3.2 Gen1 KE-U2X64-1AC
1.050 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 128GB DataTraveler SE9 G3 USB 3.0 flash DTSE9G3/128...
1.360 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler Kyson USB 3.2 flash DTKN/256GB s...
2.350 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 128GB DataTraveler 80 M USB-C 3.2 flash DT80M/128GB
1.220 RSD Dodaj u korpu






