| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
|---|---|
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 7.1 |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 20Hz – 21kHz |
| Impedansa | 64Ω |
| Dimenzije drajvera | 2x 53mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Materijal drajvera | K, Memorijska pena, Neodijum |
| Tip povezivosti slušalica | Žične |
| Konekcija slušalica | 1x 3.5mm audio, U, USB tip A |
| Upravljanje | Žični kontroler |
| Osetljivost | -42dB |
| Podržane tehnologije | Noise-cancelling, Uni-direct |
| Dužina kabla | 2m |
| Boja | Crna |
| Masa | 304g |
| Materijal | Aluminijum |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| EAN | 8.72104E+12 |
Periferijski Uređaji, Slušalice i Mikrofoni
HYPERX Cloud III Black Gaming slušalice sa mikrofonom
12.175 RSD
Povezani proizvodi
-
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler Exodia M USB 3.2 Gen1 DTXM/256GB
1.790 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler Kyson USB 3.2 flash DTKN/256GB s...
2.350 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler Exodia USB 3.2 Gen1 DTX/256GB
1.830 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 256GB DataTraveler SE9 G3 USB 3.0 flash DTSE9G3/256...
985 RSD Dodaj u korpu






