| Model | Fractal Design Ridge Black m |
|---|---|
| Brend | Fractal Design |
| Serija | Ridge |
| Tip proizvoda | PC kućište |
| Format kućišta | Mini-ITX |
| Podržani formati matičnih pl | Mini-ITX |
| Materijal | Aluminijum, Čelik, Plastika |
| Boja | Crna |
| Napajanje | SFX/SFX-L (nije uključeno) |
| Ventilatori uključeni | 2x 140 mm |
| Osvetljenje ventilatora | Ne |
| Podrška za ventilatore | 2x 140 mm |
| Podrška za vodeno hlađenje ( | Ne |
| Maksimalna dužina grafičke | 335 mm |
| PCIe riser | PCIe 4.0 uključen |
| USB Type-C | 1 |
| 2 | 1 |
| HD Audio | 1 |
| Mrežasta ventilisana | 1 |
| 360 x 110 x 395 mm | 1 |
| 24–36 meseci | 1 |






