| EAN | 5.39718E+12 |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | Bluetooth, Wireless |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 1.600 dpi |
| Baterija | 1xAA |
| Ostalo | Indikator statusa baterije |
| Napomena | do 36 meseci trajanje bateri |
| Dimenzije | 104mm x 60.5mm x 38.3mm |
| Masa | 65g |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 1xAA baterija |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Povezani proizvodi
-
Eksterni HDD
SEAGATE Expansion desktop 10TB 3.5 inča eksterni hard disk S...
22.336 RSD Dodaj u korpu -
Eksterni HDD
TOSHIBA Canvio Basics 4TB 2.5 inča crni eksterni hard disk H...
11.613 RSD Dodaj u korpu -
Eksterni HDD
SEAGATE Basic Portable 5TB 2.5 inča eksterni hard disk STJL5...
13.663 RSD Dodaj u korpu -
Periferijski Uređaji
KINGSTON 64GB DataTraveler Exodia M USB 3.2 Gen1 DTXM/64GB
470 RSD Dodaj u korpu






