| Model | KF560C30BBE-16 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Serija | Fury Beast |
| Tip | RAM memorija |
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet | 16GB |
| Pakovanje | 1 modul |
| Broj pinova | 288-pin |
| Format | DIMM |
| Radni takt | 6000MHz |
| Latencija | CL30 |
| Timing | 30-36-36 |
| Napon | 1.35V |
| ECC | Non-ECC |
| Buffered | Unbuffered |
| Podržani profili | AMD EXPO, Intel XMP 3.0 |
| Hladnjak | Da |
| RGB | Ne |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | 24-36 meseci |
Komponente, RAM Memorije
DDR5 16GB 6000MHz FURY BEAST XMP EXPO KF560C30BBE-16
28.633 RSD
Kategorije: Komponente, RAM Memorije
Brend: DDR5KINGSTON214






