| Tip | SSD |
|---|---|
| Format | 2.5 inča |
| Kapacitet diska | 1TB |
| Interfejs | SATA III |
| Protok | 6 Gbps |
| Sekvencionalno čitanje | 520MB/s |
| Sekvencionalan upis | 450MB/s |
| Serija | SU650 |
| Dodatne funkcije | SLC Cache; ECC |
| Podržane tehnologije | TRIM; SMART |
| Dimenzije | 100.45×69.85×7mm |
| Debljina | 7mm |
| Masa | 47.5g |






